#364: Jak používat Facebook Inbox?

Facebook Inbox, to je ten nástroj, který se skrývá na vaší stránce pod položkou Doručené zprávy. Je to jednotná schránka, kam vám padají zprávy, komentáře, recenze i komentáře z Instagramu.

Jedna z hlavních výhod tohoto inboxu je, jak jsem již zmínila, že vám do něj padají všechny komentáře, příspěvky na stránce i recenze a můžete zde moderovat i komentáře na Instagramu.

Zatímco dříve tedy člověk musel kontrolovat soukromé zprávy, komentáře u příspěvků, příspěvky na stránce a recenze zvlášť, teď je má na jednom místě.

Druhou největší přidanou hodnotou je to, že můžete zprávy označovat jako vyřešené. To se hodí proto, abyste měli pořádek v tom, komu ještě dlužíte odpověď, nebo v případě, kdy spolupracujete s více kolegy, abyste si mohli práci snadno předávat.

Facebook Inbox je rozdělen do několika složek: Hlavní, Nepřečtené, K vyřešení, HotovoSpam.

U každé zprávy máte pak nahoře možnost ji smazat, označit jako spam, označit jako nepřečtenou nebo označit jako hotovou.

Jakmile tedy požadavek zákazníka vyřešíte, můžete zprávu zaarchivovat a v inboxu si tak udržovat jen ty, které ještě vyžadují reakci. Díky tomu nezapomenete nikomu odpovědět a snáz se zorientujete v tom, kolik vám toho ve zprávách ještě visí.

Další články z kategorie: